ניקיון ספות

אנחנו משערים שלכולם יש ספות בבית וכי רובכם לא היה רוצה שתהיה לו ספה מלוכלכת באמצע הסלון. אם זה הדבר, תדעו שאתם לא חייבים לקנות ספה חדשה כדי לפתור את הבעיה. אנחנו כרישים בניקיון עובדים בשיטות מתקדמות לניקוי בד הספה . החומרים שלנו ידידותיים לסביבה ומפחיתים גירויים לאלרגיות.

ניקוי ספות בכל אזורי הארץ – לא רק אסתטיקה

בימים טרופים אלה חשיבות של היגיינה וניקיון עולה , אנחנו מתכנסים לתוך הבית , והבית הופך להיות המרכז של הפעילות שלנו לאורך רב היום .
לנו , לכרישים בניקיון חשוב להדגיש שניקוי ספה הוא לא רק למטרת אסטטיקה ויופי אלא גם מטפל בעניין ההיגיינה והחיטוי. כמות החיידקים אשר מצטברת על הספה שלכם במשך השנים היא אדירה , וגם לא יזיק רענון מעט לעט ,מצוין גם למי שסובל מבעיות בדרכי הנשימה .ניקוי הספות הייחודי של כרישים בניקיון מחטא ומשמיד את רב החיידקים שעל הספה, ומעניקה לכם את היכולות לנשום בחזרה אוויר נקי ובריא. החיידקים שנמצאים על הספה שלכם, משפיע מאוד על ילדים ועל בעלי חיים, ועל אנשים שיש להם רגישויות בדרכי הנשימה . לכן, ניקוי ספות מועיל גם למראה אסטטי וגם על שמירה של אורך חיים בריא . כרישים בניקיון מתמחת בניקוי כל סוגי הספות כולל ניקוי ספות עור
בנוסף לכך, כרישים בניקיון דוגלים בשימוש בחומרים אורגניים ואקולוגיים אשר אינם מזיקים לסביבה או לבריאות ,כמו כן החומרים ידידותיים לבעלי חיים.

הלקוחות ממליצים ואנחנו מרוצים

שביעות רצון מהמקצועיות שהצוות שלנו מספק לכם

סוגי ספות –סוגי בדים

כרישים בניקיון מנקים את כל סוגי הספות , ניקוי ספות בד, ניקוי ספות ריש , ספות יחיד , ספות מתקפלות , ספות מתפרקות , 2+3, שאזלונג , ספות דו , ניקוי ספות תלת , ניקוי ספות שישה מושבים, ניקוי ספות מבד, ניקוי ספות מעור
המומחים שלנו למודי ניסיון העוברים הכשרה לזיהוי בדים וכן התאמה של מוצרי הניקיון לסוג הבד , כרישים בניקיון גם מתמחה בכל סוגי הבדים , בד רחיץ , אימפלה , זוהרית (ויסקוזה ), עור , בד דמוי עור , קטיפה.

איך מנקים ?

כרישים בניקיון רוכשת ומשתמשת בציוד הכי מתקדם המיובא מצרפת .
שיטת העבודה שלנו היא הזרקה ויניקה , המכונה בעצם מזריקה חומר לתוך סיבי הבד המפרק את הלכלוך ויונקת את התמיסה בחזרה למכונה .
ישנו גם שימוש במעט מים , לאחר השאיבה הספה נשארת מעט לחה וישנו פרק זמן קצר שנדרש ליבוש סופי של הספות

חברת כרישים בניקיון מבצעת ניקוי ספות בכל אזורי הארץ.

ניקוי ספות – כרישים בניקיון