ניקוי מזרנים

חברת כרישים בניקיון שמה דגש על ניקוי מזרנים שהרי הוא חשוב ביותר משום הוא אחד הפריטים הכי שימושיים בבית , אנחנו מבלים עליו הרבה אך בדרך כלל לא דואגים לתחזוקה שלו.

לניקוי המזרן יש חשיבות לא רק אסטטית אלה גם בריאותית, המזרן סופג אבק שאותו אנו נושמים במהלך השינה , ניקוי וחיטוי יסודי מדי פעם עוזר לנו לנשום אוויר יותר נקי לאורך השינה . מומלץ מאוד לאנשים אסמטיים ואלרגנים.

המזרן סופג הרבה חיידקים במשך הזמן ואם לא יבוצע ניקוי וחיטוי של המזרן אנו ננשום לתוך גופינו את החיידקים בזמן השינה וזה כבר ממש לא בריא לגוף שלנו ולכן מזרנים זה ממש לא צחוק וחשוב מאוד לדאוג לניקוי שלו.

לכרישים בניקיון ניסיון רב שנים בכל הנוגע לשירותי ניקוי מזרנים , חיטוי ונטרול ריחות, כמו כן רכשנו ידע מקצועי הן בהכרת סוגי הבדים השונים, הרכבי הבדים, והן ברמת הכתמים והיכולות שלנו להסירם.

ניקוי מזרנים – חיטוי


כרישים בניקיון מתחייבת לניקוי מזרנים יסודי וחיטוי של חיידקים, ניקוי הפרשות אדם וכתמים מיוחד אשר משפר גם את הנראות האסטטית ומחדש את המזרן.

אנו מנקים מזרנים ליחיד מזרנים זוגיים מיטות ספפה מיטות יחיד ומיטה וחצי וגם את המסגרת , לא מפספסים שום פרט.

כרישים בניקיון מומחית בנושא של ניקוי מזרנים ומנקה גם את כל סוגי המזרנים כולל מזרן קפיצים שמאוד פופולרי בשוק ומזרני לטקס האווריריים מזרני כותנה נעימים.

חשוב שניקוי מזרנים מקצועי יבוצע על ידי חברה אמינה ומוכרת, מזרנים הם פריטים עדינים אשר זקוקים לאנשי מקצוע כדי לשמר את המזרן לאורך זמן. כרישים בניקיון מגיעים עד בית הלקוח כך שאנחנו חוסכים את כל הטרחה של שליחה והמתנה עד שהמזרן יחזור נקי .

כל החומרים שלנו הם אנטי בקטריאלים והיפואלרגניים ידידותיים לסביבה. חומרי חיטוי באיכות הגבוהה ביותר.

כרישים בנקיון – מחטאים ומנקים גם את הכתמים הכי קשים על משטח המזרן.

ניקוי מזרנים – כרישים בנקיון