אודות

קצת על עצמינו בקצרה כך שתוכלו להבין מי אנחנו ומי האנשים שנכנסים אליכם הביתה. כרישים בניקיון – אנו חברה קטנה צעירה דינמיט ומשפחתית , הרעיון נולד כשזיהינו את הדרישה לשרות של ניקוי יסודי של הכתמים הקשים והמורכבים ביותר כל עובד בכרישים בניקיון עובר הכשרה בנושאים של: חומרי ניקוי
הפעלה ושימוש במכונת לחץ מים
סוגי הבדים וסוגי הליכלוך
אנחנו עובדים בשיטת הזרקה ויניקה שבה בעצם אנחנו מזריקים את החומר לתוך סיב הבד ומנטרלים את הלכלוך ואז שואבים את כל הלכלוך בחזרה למכונה שלנו ומשאירים לכם את הריפוד נקי. כרישים בניקיון משתמשת במכונות הכי מתקדמות בשוק. חומרי הניקיון שלנו היפולרגניים וידידותיים לילדים לבעלי חיים ולאלרגנים. במהלך השנים כרישים בניקיון פיתחה שיטה יחודית לניקוי יעיל יסודי מחטא ומנטרל ריחות. הדגש שלנו הוא על שרות, אנו נגיע לפינה הכי רחוקה בספה, לכתם הכי קשוח במזרון, לכל פרור על השטיח ננקה ביסודיות כל כרית וכרית.וכרית. ניקוי וחיטוי יסודי של משטחים מרופדים בבית הוא ערך עליון לרמת חיים בריאה. אנחנו בכרישים בניקיון נשמח לטפל לך בכתמים.

ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודים, ניקוי ספות, חידוש וחיטוי יסודי שירות אדיב ומקצועי
שימוש בחומרים היפואלרגניים, שירות עד בית הלקוח

אנחנו מאמינים בשירות מעל למצופה

כרישים בניקיון הוקמה כדי לספק מענה לצורך אחד ברור:

"זיהינו שיש דרישה לניקוי יסודי ואיכותי, שהרי תכשירים פשוטים וזולים לא נותנים מענה אמיתי לבעיה, כדי לתת את השירות הטוב ביותר אנחנו עובדים עם מכונת לחץ ועם כל החומרים האיכותיים ביותר. כל חברי הצוות עוברים הכשרה מצוינת כדי להעניק את השירות הכי טוב שיש".